Jumping na trampolíně

Hledáte sport, který je zábavný, nenáročný a dobře formuje postavu? Vyzkoušejte jumping na trampolíně. Jedná se o balanční cvičení, které výborně tvaruje jednotlivé tělesné partie a posiluje celý imunitní systém.

Jumping na trampolíně

Jumping je zábavné cvičení, u kterého se, ač to tak na první pohled nevypadá, pořádně zapotíte. Trampolína dnes stojí téměř na každé zahradě, kde jsou v rodině děti. Proč tuto nevyužít i pro** cvičení tělesných partií? Jumping na trampolíně může podléhat přesně stanovenému programu, které je sestaven tak, aby Vás pobavil, aby posílil Vaše tělo, a abyste efektivně spálili tuky. Pokud potřebujete posílit celé tělo, můžete **vyrazit do fitka, můžete si jít zaběhat, nebo vykonat podstatně příjemnější činnost, kterou je skákání na trampolíně. Jde o balanční cvičení, kterým se posiluje mimo jiné hluboké zádové svalstvo.Kdy jsou viditelné výsledky? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20183 (magazin-sport.cz#14)