Obruč na cvičení

Znáte obruč, které se ve světě běžné říká hula hoop? Jedná se o cvičební pomůcku, se kterou můžete provádět jednoduché ale účinné aerobní cvičení, ideální pro zformování postavy a spalování tuků.

Čím těžší obruč, tím intenzivnější cvičení

Pro cvičení s obručí můžete volit hula hoop obruče různých hmotností. Na začátku zvolte jednoduchou lehkou plastovou obruč, dokud se v technice hula hoop nezdokonalíte na potřebnou úroveň. Jakmile vydržíte s Vaší obručí bez problému cvičit i desítky minut, je vhodné si pořídit těžší** obruč**. Čím vyšší hmotnost obruč má, tím těžší a namáhavější je udržet ji krouživými pohyby těla ve vzduchu. Díky možnosti výběru obručí s různou hmotností můžete volit stále větší zátěž anebo takovou, na jakou se zrovna cítíte.«« Jak cvičit s obručí hula hoop? Obruč také jako masážní pomůcka »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20186 (magazin-sport.cz#55)