Obruč na cvičení

Znáte obruč, které se ve světě běžné říká hula hoop? Jedná se o cvičební pomůcku, se kterou můžete provádět jednoduché ale účinné aerobní cvičení, ideální pro zformování postavy a spalování tuků.

Obruč také jako masážní pomůcka

Víte o tom, že při cvičení s obručí si můžete zároveň dopřávat masáž? Na trhu se dají pořídit cvičební obruče hula hoop, které mají po celém vnitřním obvodu výčnělky, díky kterým je cvičení zároveň příjemnou masáží. Tyto výčnělky po celou dobu cvičení intenzivně masírují Vaše boky, spodní část zad i břicho, takže příjemně uvolňují svaly a zároveň ještě více podporují** odbourávání tuku** z těchto problematických partií.«« Čím těžší obruč, tím intenzivnější cvičení Skládací obruč vhodná také pro cestování »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20186 (magazin-sport.cz#55)