Obruč na cvičení

Znáte obruč, které se ve světě běžné říká hula hoop? Jedná se o cvičební pomůcku, se kterou můžete provádět jednoduché ale účinné aerobní cvičení, ideální pro zformování postavy a spalování tuků.

Skládací obruč vhodná také pro cestování

Cvičební** obruč hula hoop** si můžete pořídit v klasickém pevném provedení, ale pokud často cestujete a chcete si brát obruč s sebou, určitě se Vám bude hodit skládací verze. Jedná se o velmi jednoduchou „skládanku“ několika stejných částí, které rychlým a snadným pospojováním vytvoří kruh, resp. obruč. Díky tomu je obruč snadno transportovatelná a můžete si ji brát na cesty anebo do veřejných dopravních prostředků, pokud rádi cvičíte společně ve skupince s přáteli anebo třeba někde venku v přírodě.«« Obruč také jako masážní pomůcka Diskuze, zkušenosti a recenze »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20186 (magazin-sport.cz#55)