Pilates cviky pro začátečníky

Co je to cvičení pilates, pro koho je vhodné a jak působí tato cvičební metoda na naše tělo? Zjistěte více o této cvičební technice a zamilujte si ji stejně tak jako tisíce jiných žen.

Pilates je cvičení, které rozvíjí koordinaci, sílu, rovnováhu, flexibilitu a dýchání. Toto cvičení vám pomůže zpevnit svalstvo zádové, břišní a hýžďové. Tímto se vytvoří základ správného držení těla, obnovuje se vitalita těla, tělo je silné a ohebné. Cvičení pilates vám pomůže vytvarovat štíhlé a dlouhé svaly. Během tohoto cvičení je kladen důraz na správné dýchání, dochází tak k lepší cirkulaci krve. Během tohoto cvičení se nevyčerpáte, ale budete cítit dostatek energie.Proč cvičit pilates »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20189 (magazin-sport.cz#87)