Pole dance - krásný sport pro každého

Hledáte způsob, jak se zbavit přebytečného tuku, zformovat a zpevnit postavu, naučit se pracovat se svým tělem, cvičit se svou vlastní váhou a cítit se u toho zatraceně sexy? Pak je na čase vyzkoušet pole dance.

Jak trénink probíhá?

Pole dance lze volně přeložit jako tanec na tyči. Jde o spojení tance a akrobacie. K pole dance se používá vertikálně ukotvená tyč, na které se vše odehrává. Pole dance není tak snadný sport, jak se někomu může zdát. Je to velká dřina, fyzická zátěž, mnohdy cvičenci zažívají velké bolesti. Přesto všechno je to však obrovská zábava, je to závislost, je to něco, s čím už nebudete chtít nikdy přestat. Pole dance nám dává pocit volnosti, pocit smyslnosti. Všichni se budete cítit sexy. Nejen ženy, ale i muži, kteří se rozhodnout začít tento nádherný sport dělat.Proč chodit na pole dance? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20192 (magazin-sport.cz#150)