Sport během těhotenství

Váháte, zda ve sportování pokračovat i v těhotenství? Nemějte strach. Těhotenství a sport jdou k sobě. Chce to jen vědět, které sporty jsou vhodné, které méně a které neprovozovat v době těhotenství vůbec.

Sport během těhotenství

Devět měsíců bez sportu si neumí představit především ty ženy, které byly do otěhotnění zvyklé aktivně sportovat, pro které je sport životní styl a které bez sportu nemůžou fungovat. Sport je pro mnoho žen závislost, droga, které se nechtějí za žádnou cenu vzdát. Pak jsou tu ženy, které sice sport tolik neprožívaly, ale vzhledem k tomu, že se chtějí v těhotenství udržet v dobré kondici, nepřibrat mnoho těhotenských kil a po porodu se co nejdříve vrátit do formy, a tyto mají v plánu také co nejdéle v těhotenství sportovat. Pokud jste otěhotněly, a hodláte se sportu věnovat, pak by Vás mohlo zajímat, zda je sport v těhotenství zdraví prospěšný, zda neškodí ženě a plodu a který sport je v těhotenství vhodný a který nikoliv. Co všechno si těhotná žena může dovolit? Který sport jí navíc bude jakousi přípravou na porod?Na co si dávat při sportu během těhotenství pozor »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20194 (magazin-sport.cz#158)