Sport během těhotenství

Váháte, zda ve sportování pokračovat i v těhotenství? Nemějte strach. Těhotenství a sport jdou k sobě. Chce to jen vědět, které sporty jsou vhodné, které méně a které neprovozovat v době těhotenství vůbec.

Proč v těhotenství cvičit?

Výhod cvičení během těhotenství je mnoho. Nastávající maminka získá díky sportování více energie, zažene nudu, bude mít díky cvičení lepší náladu, bude se jí lépe spát, sníží stres, a mnoho dalších. Kromě těchto výhod navíc bude žena lépe vypadat a nebude se cítit tak nepohodlně. Vhodné cvičení může každou budoucí maminku vhodně připravit i na porod a po těhotenství pro ni bude mnohem jednodušší se zase vrátit ke své původní váze a k pevnému tělu.«« Které sporty jsou nevhodné v těhotenství Diskuze, zkušenosti a recenze »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20194 (magazin-sport.cz#158)