Stepper a hubnutí

Nadbytečná kila trápí alespoň někdy v životě snad každého z nás. Zásadní rozdíl je ale v tom, že někomu se podaří zbavit se jich, zatímco jinému zůstanou už navždy. Ke které skupině chcete patřit?

Stepper anebo chůze?

A jaký pravidelný pohyb zvolit? Každý by si měl vybrat takový druh pohybové aktivity, která ho baví, protože jedině tak vydržíte sportovat pravidelně a dlouhodobě. Nutit se do pohybu, který Vám nic neříká anebo je Vám nepříjemný by bylo kontraproduktivní.

Pokud Vás nic nenapadá, pak můžete vyzkoušet chůzi. Chůze je nejpřirozenější lidský pohyb a navíc se díky ní podíváte na zajímává místa, do přírody, anebo ušetříte za pohonné hmoty či jízdenky, protože chodit můžete třeba i do práce či na nákupy apod.

Pokud bydlíte daleko od přírody, anebo bydlíte ve místě, kde jsou problémy se smogem, případně máte na cvičení čas jen v době, kdy je venku tma, takže byste raději cvičili doma, můžete namísto chůze vyzkoušet** stepper**.«« Jak na zdravé hubnutí? Jak funguje stepper? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20191 (magazin-sport.cz#135)