Stepper a hubnutí

Nadbytečná kila trápí alespoň někdy v životě snad každého z nás. Zásadní rozdíl je ale v tom, že někomu se podaří zbavit se jich, zatímco jinému zůstanou už navždy. Ke které skupině chcete patřit?

Jak funguje stepper?

Stepper je cvičební stroj, na kterém vykonáváte pohyb podobný chůzi, ale přesto svaly zatěžuje trochu jinak než chůze a je také fyzicky náročnější než chůze, takže spálíte více kalorií a navíc si na něm můžete nastavovat sílu odporu a podle toho volit buď spíše aerobní (vytrvalostní) anebo anaerobní (posilovací) zátěž.

V nabídce najdete** mini steppery**, které jsou praktické svou velikostí a příjemné nízkou cenou, avšak většinou nenabízejí možnost nastavovaní zátěže, takže se hodí spíše jako doplňkové cvičení.

Na pravidelné cvičení lépe využijete** stepper stojanový**, který nabízí více funkcí, můžete si na něm nastavit sílu odporu a navíc procvičovat i ruce, takže zapojíte celé tělo a cvičení tak bude komplexnější.

Pro efektivní zeštíhlení se doporučuje cvičit ráno nalačno, aby tělo spalovalo především tukové zásoby a nastartoval se metabolismus. Vhodné je cvičit minimálně třikrát týdně po dobu alespoň 30 minut.«« Stepper anebo chůze? Diskuze, zkušenosti a recenze »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20191 (magazin-sport.cz#135)