Super tělo

Která žena by nechtěla mít dokonalou postavu? Krásná, vysportovaná postava je snem mnoha žen a muži taková super těla hodnotí víc než pozitivně. Jak docílit těch správných křivek? S jakými cviky začít a jakou životosprávu dodržovat?

Super tělo

Jak vypadá super tělo? Podle čeho se hodnotí postava? Někteří dávají přednost plnoštíhlým ženám, které jsou pro ně nádherné se všemi svými výraznými křivkami, jiní mají rádi dosti hubené ženy. V našem článku však super tělem označujeme těla, která jsou vysportovaná, mírně svalnatá, pevná, bez celulitidy, bez povadlého zadečku a prsou. Zkrátka mluvíme o dokonalé postavě, která je snem mnoha žen, ale i mužů. Jak k takové postavě dospět? Rozhodně nesázejte na diety různého typu, nebo na jiné dietní doplňky, jako jsou koktejly, tablety, apod., za které vyhodíte hromadu peněz a výsledek nikde. Ke krásně sportovní postavě se nedopracujete jinak, než sportem a správnou životosprávou.Proč začít sportovat? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20190 (magazin-sport.cz#102)