Super tělo

Která žena by nechtěla mít dokonalou postavu? Krásná, vysportovaná postava je snem mnoha žen a muži taková super těla hodnotí víc než pozitivně. Jak docílit těch správných křivek? S jakými cviky začít a jakou životosprávu dodržovat?

Kliky pro krásné ruce a pevné tělo

Nastavte se do polohy vzporu ležmo, dlaně umístěte rovnoběžně na šíři ramen, lokty nechte mírně pokrčené. Páteř udržujte v přirozeném zakřivení a špičky chodidel opřené do šíře vašich boků. Při klikování mějte vždy** zpevněné břišní svaly**. Pokrčte lokty do úhlu 45–60 stupňů vůči tělu a klesejte dolů. Dojděte do maximálního rozsahu pohybu a zatlačením dlaní do podložky se vracejte zpět do výchozí polohy. Zapojenými svaly u kliků jsou prsní svaly, přední část deltových svalů, triceps paže, CORE.«« Dřepy pro dokonalý zadeček Zdravá strava je více než polovina úspěchu »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20190 (magazin-sport.cz#102)