Super tělo

Která žena by nechtěla mít dokonalou postavu? Krásná, vysportovaná postava je snem mnoha žen a muži taková super těla hodnotí víc než pozitivně. Jak docílit těch správných křivek? S jakými cviky začít a jakou životosprávu dodržovat?

Jak tedy správně jíst?

Zde je příklad jídelníčku, jak byste se mohli stravovat při cestě za super tělem:

Snídaně - zeleninová šťáva, celozrnné pečivo a zelený čaj, ovesné vločky, bílý jogurt, jablko, mrkev, ořechy, med.

Svačina - ovocná šťáva nebo ovoce

Oběd - zeleninový salát, ryba, těstoviny s masem a zeleninou, rýže, dušená zelenina, apod.

Svačina - tvaroh i ovoce, malé pečivo, šunka, sýr, zeleninový list - nebo jogurt, ovoce

Večeře - zde je nejdůležitější ji dodržet, co sníme večer, to se ukládá v noci do tuků. Zelenina, kousek libového masa, kvalitní šunky, sýr nebo jogurt.«« Zdravá strava je více než polovina úspěchu Diskuze, zkušenosti a recenze »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20190 (magazin-sport.cz#102)