Super tělo

Která žena by nechtěla mít dokonalou postavu? Krásná, vysportovaná postava je snem mnoha žen a muži taková super těla hodnotí víc než pozitivně. Jak docílit těch správných křivek? S jakými cviky začít a jakou životosprávu dodržovat?

Proč začít sportovat?

Sportovní postavy vždy přitahovaly pozornost všech. Není snad krásný pohled na dlouhé, štíhlé, mírně osvalené nohy v lodičkách, na široká ramena, krásně pevná prsa a pevný sexy zadeček? Myslíte, že takového výsledku můžete dosáhnout drastickými dietami? To rozhodně ne. Při honbě za dokonalou postavou si musíte uvědomit jediné. Naučit se správně se svým tělem cvičit, zjistit, jaké cviky na co zabírají, jak často a s jakou intenzitou cvičit a jak se správně stravovat. Sport a zdravá strava jdou spolu ruku v ruce. Jedno se bez druhého neobejde, chcete-li dosáhnout výborných výsledků.«« Super tělo Vytvořte si postavu, jaká se Vám líbí »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20190 (magazin-sport.cz#102)