Super tělo

Která žena by nechtěla mít dokonalou postavu? Krásná, vysportovaná postava je snem mnoha žen a muži taková super těla hodnotí víc než pozitivně. Jak docílit těch správných křivek? S jakými cviky začít a jakou životosprávu dodržovat?

Vytvořte si postavu, jaká se Vám líbí

Jak ale na to? Je potřeba si uvědomit, že sexy křivky nevznikají za žádných okolností z tuku, ale ze svalu. Pokud tento fakt přijmete, pak už Vám nestojí nic v cestě vytvořit si takovou postavu, o jaké sníte, jaká se Vám líbí a s jakou se budete cítit dobře. Chcete mít pevný, krásný kulatý zadeček, který bude navazovat na úzké boky, čímž se zadeček zvýrazní a bude Vaší chloubou? No tak potom je potřeba se zbavit tuku, který se usazuje nejčastěji a nejsnadněji v bocích a zvětšit hýžďové svaly, což dosáhnete určitými cviky. Chcete mít pevné, vytvarované ruce a záda, na kterých Vám budou hrát svaly, které vyniknou v letním topu s odhalenými zády? No tak potom se opět zbavte tuku a zvolte správné cviky na vybudování a vyrýsování svalstva. Je potřeba trénovat, cvičit, sportovat a nenosit na těle žádný zbytečný tuk. Nebo se Vám líbí pevná prsa? Pak je na čase vytvořit si na hrudníku dostatečně prsní svalstvo. A takto by se dalo pokračovat s celým tělem. Samy si ujasněte, jak chcete, aby Vaše tělo vypadalo. Zda jste spokojený s tou či onou částí těla a potřebujete zapracovat na jiné části, nebo to vezmete z gruntu a zapojíte do posilování kompletně celé tělo. Je na každém, zda si ze své tělesné stránky udělá zdravé, silné, odolné a krásné tělo, nebo bude hledat výmluvy, proč to nejde.«« Proč začít sportovat? Super tělo znamená zdravé tělo »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20190 (magazin-sport.cz#102)