Super tělo

Která žena by nechtěla mít dokonalou postavu? Krásná, vysportovaná postava je snem mnoha žen a muži taková super těla hodnotí víc než pozitivně. Jak docílit těch správných křivek? S jakými cviky začít a jakou životosprávu dodržovat?

Super tělo znamená zdravé tělo

Sportem děláte hodně pro své zdraví. Je mnoho žen, které se sportu věnují pro zdraví a vzhled je pro ně až na druhém místě. Pokud i Vy myslíte především na své zdraví, pak se můžete věnovat např. běhu, cyklistice nebo jiným aerobním aktivitám, kde zapojíte celé tělo. U těchto aerobních sportů však nemůžete čekat, že Vaše postava bude symetricky zpevněná. K super tělu je potřeba posilování. Ať už na posilovacích strojích, nebo s činkami, či s vlastní vahou.



«« Vytvořte si postavu, jaká se Vám líbí Není už na získání super postavy pozdě? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20190 (magazin-sport.cz#102)