Super tělo

Která žena by nechtěla mít dokonalou postavu? Krásná, vysportovaná postava je snem mnoha žen a muži taková super těla hodnotí víc než pozitivně. Jak docílit těch správných křivek? S jakými cviky začít a jakou životosprávu dodržovat?

Není už na získání super postavy pozdě?

Krásného pevného těla můžete dosáhnout kdykoliv, v kterémkoliv věku. Skutečně. Jsou mylné názory, že po třicítce se s tělem špatně pracuje, a že už je vlastně na vše pozdě. S posilováním dosáhnete výborných výsledků. Jde jen o to začít a vydržet. Je jasné, že to co dokážete ve dvaceti letech bez větší dřiny, v pozdějším věku dosáhnete s větší námahou. Ale dosáhnete. Chce to jen chtít. Musíte být motivované, musíte mít srovnané v hlavě, co vlastně chcete.«« Super tělo znamená zdravé tělo Jak často cvičit? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20190 (magazin-sport.cz#102)