Super tělo

Která žena by nechtěla mít dokonalou postavu? Krásná, vysportovaná postava je snem mnoha žen a muži taková super těla hodnotí víc než pozitivně. Jak docílit těch správných křivek? S jakými cviky začít a jakou životosprávu dodržovat?

Jak často cvičit?

Trénujte přesně tak, jak to vyhovuje Vám. Cítíte se na posilování dvakrát či pětkrát týdně? Prosím. Záleží jen na Vás. Tréninkový plán, místo, intenzitu tréninku i jeho čas si určujete vy samy. Nechce se Vám zrovna mezi lidi? Cvičte doma, nebo cvičení ten den vynechejte. Chcete se naopak odreagovat a poznat pár nových lidí? Zajděte do fitness centra, kde nemáte o společnost nouzi. Pokud máte chuť zapracovat především na své síle, pak se zaměřte na silový trénink a posouvejte svá maxima. Je možné, že začnete u 3kg jednoruček, které se Vám budou zdát těžké a po roce budete jako nic zvedat 10 kg činky. Jde jen o to vydržet tu cestu za krásným super tělem.«« Není už na získání super postavy pozdě? Klíčové cviky pro krásnou postavu »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20190 (magazin-sport.cz#102)