Super tělo

Která žena by nechtěla mít dokonalou postavu? Krásná, vysportovaná postava je snem mnoha žen a muži taková super těla hodnotí víc než pozitivně. Jak docílit těch správných křivek? S jakými cviky začít a jakou životosprávu dodržovat?

Široký dřep do výskoku

Postavte se do širokého dřepu a špičky nohou vytočte mírně ven. Zpevněte břišní svaly a udržujte záda v rovné poloze – nehrbte se. Z celých chodidel se dynamicky odrazte nahoru do výskoku. Dopad ztlumte pružnými kotníky a pokrčením kolen a ihned začněte další opakování dřepu. K hlavním zapojeným svalům patří především stehenní svaly, svaly hýždí, lýtkové svaly a střed těla neboli CORE.«« Klíčové cviky pro krásnou postavu Výpady pro štíhlé nohy »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20190 (magazin-sport.cz#102)