Super tělo

Která žena by nechtěla mít dokonalou postavu? Krásná, vysportovaná postava je snem mnoha žen a muži taková super těla hodnotí víc než pozitivně. Jak docílit těch správných křivek? S jakými cviky začít a jakou životosprávu dodržovat?

Výpady pro štíhlé nohy

Postavte se rovně, chodidla držte v šíři boků se špičkami směřujícími vpřed, zpevněte břicho a proveďte dlouhý krok. V momentu došlápnutí je třeba pokrčit obě kolena a přejít do dřepu na přední noze. Koleno zadní nohy zůstává za osou těla a zastaví se těsně nad zemí. Následně  zatlačte patou přední nohy do podložky a zvedněte se zpět. Při tomto cviku** střídejte nohy** a opakujte vše stejným způsobem. Zapojenými svaly u výpadů jsou svaly přední a zadní strany stehen, svaly hýžďové, a CORE.«« Široký dřep do výskoku Dřepy pro dokonalý zadeček »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20190 (magazin-sport.cz#102)