Ženy v posilovně

Ženy patří do posilovny stejně jako muži. Bohužel stále se mnoho z nich ostýchá cvičit mezi muži, neboť si nejsou jisté v kramflecích, neví přesně, co a jak cvičit a mají pocit, že posilovna není nic pro ně. Omyl. Posilovna je pro všechny bez rozdílu.

Jak by měly ženy cvičit v posilovně?

Většina žen chce zhubnout a vytvarovat ty správné tělesné partie, kterými jsou nohy a zadeček. To se jim bude podařit správným cvičením. Pokud chce žena skutečně docílit lepší postavy, pak to chce jasný plán, kterého se bude držet. Je dobré, když jí se sestavením plánu pomůže někdo zkušený, nejlépe odborník, kterého najde v každém lepším fitness centru. Ženy by si měly vybudovat dobrý vztah k posilovně. Zbavit se předsudků, že železo patří do rukou mužů. V posilovně by měla žena cvičit alespoň 45 minut, ideálně hodinu. Jestliže chce docílit nějakých výsledků, pak by se měla do posilovny dostat minimálně 3x týdně, nejlépe 4x. Maximálně ale 5x. Je důležité, aby tělo odpočívalo.«« Jaké jsou nejčastější chyby žen v posilovně? U čeho by měly začít? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20193 (magazin-sport.cz#152)