Ženy v posilovně

Ženy patří do posilovny stejně jako muži. Bohužel stále se mnoho z nich ostýchá cvičit mezi muži, neboť si nejsou jisté v kramflecích, neví přesně, co a jak cvičit a mají pocit, že posilovna není nic pro ně. Omyl. Posilovna je pro všechny bez rozdílu.

U čeho by měly začít?

Než se rozhodnou koupit si permanentku, měly by do posilovny zajít alespoň 3x, aby zjistily, zda jim vyhovuje, zda se v ní cítí dobře a zda jsou schopné se nějakým způsobem začlenit do kolektivu. Příjemná atmosféra je pro každého cvičence důležitá. Aby se člověku dobře cvičilo, musí se na daném místě cítit dobře. Nejlepší je začít s trenérem. Buď si vyberete některého z těch, kteří jsou zaměstnaní ve fitness centru, které jste začaly navštěvovat, nebo si přivedete trenéra svého. Trenér je do začátku jistě tou nejlepší volbou. Vysvětlí, co a jak a naučí ženu správné technice cviků. Vedle tréninkového plánu sestaví i jídelníček na míru té dané ženy. I když ženy dávají při cvičení přednost společnosti další ženě, se kterou si můžou povykládat, je lepší, bude-li žena chodit do posilovny sama. Udělá pro své tělo mnohem víc, zacvičí si lépe a odvede lepší práci.«« Jak by měly ženy cvičit v posilovně? Jak zpevnit své tělo? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20193 (magazin-sport.cz#152)