Druhy sportovních her

Nudí Vás sezení před televizí? Pak začněte trávit volný čas aktivně. Možností je řada. Vybírat můžete například ze sportovních her, které je možné hrát doma v rodinném kruhu nebo s přáteli i v různých klubech.

Sportovní hry mohou být více či méně aktivní. Záleží na výběru i na Vašich možnostech. Pro některé hry je třeba zručnost, postřeh, pro jiné zase logické myšlení, či správný odhad. Pak tu máme hry, které může hrát vlastně každý. Jsou určené pro věkovou hranici od 4 let do 99 let. Jde o hry rodinné. Mohou to být speciální hry, ale také sportovní hry upravené pro domácí účely. Rozdílný je též jejich obsah. Zatímco hry profesionální většinou sledují detaily, ty sportovní pro zábavu nabízejí zajímavé obměny, které mají za úkol především pobavit. Tedy vybírejte a bavte se.Billiard, královská hra »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20195 (magazin-sport.cz#27)