Druhy sportovních her

Nudí Vás sezení před televizí? Pak začněte trávit volný čas aktivně. Možností je řada. Vybírat můžete například ze sportovních her, které je možné hrát doma v rodinném kruhu nebo s přáteli i v různých klubech.

Zahrajte si šipky

Šipky jsou zábavnou sportovní hrou v elektronické nebo klasické podobě. Házení šipek na terč vyžaduje zručnost a přesnou trefu. Ten, kdo šipky hraje závodně, hodně trénuje. Tréning se vyplatí i u domácích šipek, které slouží pro rodinnou zábavu. Pokud se rozhodnete pro koupi elektronických šipek, pak je dobré věnovat pozornost výběru terče. Ten může nabízet různé varianty her, pro různý počet hráčů. Tím se využití šipek stane častější a také zábavnější.«« Stolní fotbal v mnoha provedeních Diskuze, zkušenosti a recenze »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20195 (magazin-sport.cz#27)