Hrací šipky a elektronický terč na šipky

Elektronické šipky by neměly chybět v žádné hospodě, herně, ale také domácnosti, kde to žije zábavou. Pokud se Vám nechce kvůli šipkám vyrážet pravidelně do hospody, pořiďte si je domů.

Co nabízí elektronické šipky?

Elektronické terče můžete nakoupit v různých velikostech i s různou technickou výbavou. Je mnoho výrobců, kteří se zabývají výrobou elektronických šipek. Pokud máte zkušenost s určitou značkou a typem elektronických šipek, pak máte výběr usnadněn. Jestliže však nevíte, které šipky s terčem budou ty pravé, nechejte si poradit od prodejce. K dispozici jsou elektronické terče** klasické nebo v mini provedeních.** Jednotlivé modely jsou určeny pro 4, ale i více hráčů. Elektronické šipky nabízí mnoho herních variant, některé až téměř 200. Funkce elektronických šipek závisí na kvalitě, kterou zvolíte. Některé mají funkci automatického vypnutí, pokud zůstane hrací terč bez povšimnutí určitou, předem nastavenou, dobu. Elektronické šipky se napájí pomocí adaptéru ze sítě. Adaptér bývá součástí balení.«« Hrací šipky a elektronický terč na šipky Kam umístit elektronický terč? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20199 (magazin-sport.cz#128)