Hrací šipky a elektronický terč na šipky

Elektronické šipky by neměly chybět v žádné hospodě, herně, ale také domácnosti, kde to žije zábavou. Pokud se Vám nechce kvůli šipkám vyrážet pravidelně do hospody, pořiďte si je domů.

Jak vypadá elektronický terč?

Elektronické terče se liší velikostmi. Běžná velikost terče je zhruba 50 x 45 cm. Terče jsou vhodné pro jednoho až 16 hráčů. Záleží na typu, který pořídíte. Součástí balení bývá několik šipek, zpravidla 6 a několik umělých hrotů včetně síťového adaptéru. Elektronický terč není nutné napájet pouze adaptérem, ale i bateriemi, což je vítané zejména tam, kde není zásuvka. LCD displej je přehledně podsvícený. Po několika minutách nečinnosti, zpravidla 30-60 přejde elektronický terč na úsporný spánkový režim. Každá hra je doprovázena o zvukové efekty. Balení se šipkami a terčem obsahuje manuál, dle kterého terč zapojíte a v němž jsou uvedena pravidla hry. Každý elektronický terč obsahuje několik her a nespočet jejich variant.«« Podle čeho vybrat šipky a elektronický terč? Diskuze, zkušenosti a recenze »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20199 (magazin-sport.cz#128)