Jak se hraje pétanque

Pétanque zábavná hra pro všechny věkové kategorie. Každý však k této hře přistupuje jinak. Pro někoho jde o nezáživnou hru, jiní se skvěle baví. Víte, jak pétanque správně hrát a co je k tomu zapotřebí?

Pétanque nuda nebo zábava?

Na první pohled se může zdát, že je** pétanque** velmi nudná hra. Ovšem zdaleka tomu tak není. Jde o hru vzrušující, sportovní, společenskou a také návykovou. Někdy ji hrají celé rodiny, týmy, přátelé, kteří se pravidelně scházejí již jen pro možnost zahrát si pétanque. Pétanque hrají všechny věkové kategorie. Mohou ji hrát malé děti, starší děti, velmi často ji hrají studenti, dospělí a výborně se jí baví i důchodci. V pétanque se pořádá i mistrovství světa. Pokud se na něho podíváte, pak najednou zjistíte, že hru vzrušeně pozorujete a chcete ji vyzkoušet. Výhodou pétanque je, že se u hry můžete běžně bavit, smát a dokonce i jíst.«« Jak se hraje pétanque? Jak je pétanque náročný? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20196 (magazin-sport.cz#28)