Základní pravidla golfu

Líbí se Vám golf? Rádi byste s ním začali a potřebujete znát alespoň základní pravidla, se kterými si vystačíte na golfovém hřišti? Pak právě pro Vás je určený následující článek.

Golf je naprosto relaxační záležitost. Jde o sport založený na přirozených pohybech lidského těla. Odehrává se v upraveném, krásném, přírodním prostředí, kterým se každý hráč při hře kochá. Golf vybočuje z nudného, stereotypního, sedavého životního stylu. Je něčím jiným, naplňujícím, zdravým a lákavým. Golf zatěžuje zcela rovnoměrně motorickou stránku člověka. Člověk při něm nenamáhá organismus, nedochází u něj k nervovému vypětí, ba naopak, k uklidnění celého organismu. Golf se tak doporučuje provozovat v každém věku, i ve velmi pozdním. Tento sport prospívá tělu i mysli. Golf je nekontaktní sport, při kterém si každý hráč hraje svou hru svým míčkem. Již tím je navozena velmi příjemná atmosféra, neboť pro slabšího hráče není golfová hra rozhodně utrpením, jak tomu bývá např. v tenisu při velkém úrovňovém rozdílu. Nic takového v golfu neplatí. Golf můžou hrát hráči odlišného věku i výkonnosti. Nic zde není překážkou. Golfu se může věnovat celá rodina, skupina přátel nebo kdokoliv, kdo se rozhodne tento sport vyzkoušet. Hráči spolu navíc můžou během hry volně komunikovat, což je také pro mnohé příjemné a jde o společenský sport.Proč hrát golf? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20198 (magazin-sport.cz#107)