Základní pravidla golfu

Líbí se Vám golf? Rádi byste s ním začali a potřebujete znát alespoň základní pravidla, se kterými si vystačíte na golfovém hřišti? Pak právě pro Vás je určený následující článek.

Proč hrát golf?

Rádi cestujete? Pak je golf tím nejlepším sportem pro Vás. Golf se může stát silnou motivací právě pro cestování. Můžete tak poznávat nová golfová hřiště, která jsou obklopená specifickou krajinou, rostlinami, keři, u každého hřiště se nachází jiná restaurace s různými specialitami, a každé nové golfové hřiště klade na své hráče jiné nároky. Cestovat za golfem nemusíte jen po České republice, ale po celém světě. Golf Vám tak poskytne nekončící dobrodružství, které stojí za to prožít. Proč hrát ještě golf? Pokud máte rádi napětí, přírodu, zábavu a radost z pohybu, pak jste těmi správnými adepty na hru zvanou golf. Golfu se věnují desítky miliónů lidí po celém světě. Tato hra zaměstnává nejen tělo, ale i mysl člověka. Jde o hru, která je založena na silné etice a přísných pravidlech, které se nesmí porušovat.«« Základní pravidla golfu Zásady golfu »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20198 (magazin-sport.cz#107)