Základní pravidla golfu

Líbí se Vám golf? Rádi byste s ním začali a potřebujete znát alespoň základní pravidla, se kterými si vystačíte na golfovém hřišti? Pak právě pro Vás je určený následující článek.

Zásady golfu

Na golfovém hřišti platí pro všechny určité zásady, které se musí dodržovat. Tou první je, že nesmíte nikoho ohrožovat, ani sami sebe. Tou druhou je, že ve hře nesmíte nikoho zdržovat, ani rušit, další zásada zní: Nepodváděj a poslední zásadou je, že míč musíte hrát tak, jak leží, na místě, kde ho najdete. Pokud to není možné, hrajte férově. Férově hrát, znamená hrát v duchu pravidel, které platí i pro ostatní hráče. Při golfu se nijak nemučte. Jde o relaxační sport, u kterého si máte odpočinout, pobavit se, zasmát se. Ne se hádat, rozčilovat, apod. Hrajte zkrátka tak, jak Vám to se spoluhráči vyhovuje.«« Proč hrát golf? Základní pravidla golfu »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20198 (magazin-sport.cz#107)