Druhy bandáží

Žijete sportem, ale občas Vás potrápí nějaké bolesti svalů, kloubů nebo šlach? Nechcete však kvůli tomu zcela vynechávat tréninky? Řešením je v takovém případě vhodně zvolená a správně použitá bandáž.

Bandáže se využívají jako první pomoc při vykloubení nebo vyvrtnutí kloubu, dále jako zpevňovací prvek při bolestech nebo zánětech kloubů, šlach a svalů, při rehabilitaci, jako pomůcka pro postižené artritidou, a rovněž tak jako preventivní anebo pomocné zpevnění při sportu, fitness nebo kulturistice či vzpírání aj.

Bandáží je celá řada, díky čemuž se dají použít téměř na každý větší kloub i na některé svaly. Bandáž si můžete s trochou zručností anebo za pomoci někoho jiného vyrobit i sami, anebo si pořídit moderní snadno a rychle nasazovací bandáže.Bandáže z obvazu »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20203 (magazin-sport.cz#137)