Druhy bandáží

Žijete sportem, ale občas Vás potrápí nějaké bolesti svalů, kloubů nebo šlach? Nechcete však kvůli tomu zcela vynechávat tréninky? Řešením je v takovém případě vhodně zvolená a správně použitá bandáž.

Bandáže z obvazu

Pokud patříte mezi starší generace, jistě si pamatujete, že dříve se bandáže dělaly z obyčejných a později z elastických obvazů. A ještě v dávnějších dobách prostě jen z kusu hadru.

Obvaz se omotal okolo postiženého místa a to natolik těsně, aby poskytoval dostatečnou oporu a zpevnění, díky čemuž bylo poraněné místo méně namáháno a jeho stav se již dále nezhoršoval, ale zároveň zůstala zachována pohyblivost, byť s částečným omezením, a samozřejmě i průtok krve.«« Druhy bandáží Moderní bandáže z jednoho kusu látky »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20203 (magazin-sport.cz#137)