Druhy bandáží

Žijete sportem, ale občas Vás potrápí nějaké bolesti svalů, kloubů nebo šlach? Nechcete však kvůli tomu zcela vynechávat tréninky? Řešením je v takovém případě vhodně zvolená a správně použitá bandáž.

Moderní bandáže z jednoho kusu látky

Dnes se bandáže z obvazů využívají spíše jen v případě nouze. Častěji se dává přednost moderním bandážím z jednoho kusu speciální pevné látky. Tyto bandáže jsou vyráběny v různých variantách vždy podle toho, pro jakou část těla jsou určeny, takže se dokonale anatomicky přizpůsobí. Jejich nasazení je velmi rychlé a snadné, takže si je můžete nasadit i sami, a stejně tak si je v mžiku správně dokáží nasadit i děti nebo starší osoby.

Moderní bandáže z jednoho kusu látky se vyrábějí pro většinu velkých kloubů i pro některé svaly. Můžete si tak pořídit bandáže:

  • Ramenní
  • Loketní
  • Na zápěstí
  • Stehenní
  • Kolenní
  • Lýtkové
  • Kotníkové


«« Bandáže z obvazu Páskové bandáže na bolavé nebo poraněné svaly - tejpy »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20203 (magazin-sport.cz#137)