Kruhy hula hop

Kruhy hula hop patřily k oblíbeným sportovním potřebám malých holčiček, jejichž snem bylo stát se baletkou nebo tanečnicí. Mnoho žen, ale i mužů, se k těmto kruhům vrací rádo i v dospělosti, neboť si jsou vědomi jejich přínosu pro zdraví a dobrý vzhled.

Jak intenzivně s kruhem hula hop cvičit?

Pokud se s kruhem hula hop teprve seznamujete, není dobré to s tréninkem hned na úvod přehánět. U začátečníků se doporučuje** 10 minut denně**, i tak budete druhý den cítit břišní svalstvo, možná i oblast zadečku a stehen. Zvláště pokud nejste zvyklí na pohyb. Postupně začněte čas tréninku prodlužovat, dle toho, jak Vám to bude vyhovovat. Pokud se budete tomuto sportu věnovat intenzivně každý den, velmi brzy Vám nebude dělat problém točit s kruhem i hodinu v kuse.«« Správná technika cvičení s kruhem hula hop Jaký kruh hula hop si pořídit? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20200 (magazin-sport.cz#1)