Jak přibrat svalovou hmotu bez tuku

Nedaří se Vám nabrat svalovou hmotu a shodit tuky, a přitom cvičíte už dlouho? Pak děláte někde chybu. Buď ve stravování, nebo ve cvičení, či v obojím. Přečtěte si pár dobrých rad, které Vám pomůžou za Vámi vysněným cílem.

Jak přibrat svalovou hmotu a přitom nepřibrat tuk?

Je vhodné zvolit přiměřený způsob přibírání svalové hmoty. Většinou rychle nabrané svalstvo má tendenci nevydržet, a člověk je buď rychle shodí zpátky, nebo se mu přemění v tuky. Při přibírání svalové hmoty bez tuků byste měli co nejvíce omezit sacharidy, které obsahují nízký podíl vlákniny. Těmi jsou bílé pečivo, bílá rýže, nebo ovocné džusy. Naopak do svého jídelníčku zařaďte celozrnné pečivo, hnědou rýži a ovoce. Potraviny, které obsahují vyšší podíl vlákniny, zůstanou v těle člověka déle a Vy se pak budete cítit sytější. Pokud máte hlad, nesahejte po čemkoliv, co Vám přijde pod ruky, ale dejte si komplexní sacharidy obsažené např. v těstovinách, v zelenině nebo v hnědé rýži.Nabrání svalové hmoty v číslech »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20207 (magazin-sport.cz#151)