Jak si poradit s večerním hladem?

Přepadává Vás pravidelně večer před spaním hlad? Nejste si jisti, zda do sebe něco vpravit můžete, co přesně, kdy a jaké množství? Rozhodně se netrapte hlady. Pouze stačí vědět, jaké jídlo Vašemu tělu neuškodí.

Trápí Vás večerní hlad?

Také se Vám stává, že ač se přes den snažíte jíst zdravě, vyváženě a dáváte si pozor na to, co sníte, večer Vás přepadnou takové chutě a hlad, že byste do sebe vpravili cokoliv, jen abyste nešli spát s prázdným žaludkem? Některé lidi večerní hlad netrápí, ale pak je hodně těch, kteří ať dělají, co dělají, večernímu hladu se neubrání. Čím to je? Co způsobuje večerní hlad a chutě a jak s tím naložit?Jak si poradit s večerním hladem? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20208 (magazin-sport.cz#154)