Ostropestřec mariánský a sport

Ostropestřec mariánský je známá léčivá bylina. Léčivé účinky této byliny jsou spojovány především s nemocemi jater. Ostropestřec mariánský má výrazný detoxikační vliv a může vám pomoci při redukci váhy.

Léčivé účinky této byliny byly známé už v dávných dobách. Ostropestřec mariánský pochází ze Středomoří, ale pěstovat jej můžeme i v našich podmínkách. Ostropestřec se používal už v dobách antiky a to jako lék proti hadímu uštknutí. V 17. století byl také dobře znám význam této léčivé byliny. Lidé jej používali kvůli pozitivnímu vlivu na játra, krevní tlak, deprese a melancholii.Jaké léčivé účinky má ostropestřec mariánský »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20206 (magazin-sport.cz#74)