Proteiny pro Fitness

Chystáte se začít pravidelně sportovat? Anebo už sportujete, ale výsledky nejsou takové, jaké jste očekávali? Pokud se věnujete posilování a chtěli byste podpořit růst svalové hmoty, vyzkoušejte proteinové nápoje.

Kde získat dostatek proteinů?

Nejlepším způsobem, jak získat všechny potřebné živiny, je jíst kvalitní a čerstvou stravu. Pokud jíte správně, můžete z jídla bez problémů získat vše, co Vaše tělo potřebuje. Jenže problém může nastat ve chvíli, kdy na pravidelné jídlo nemáte čas (třeba kvůli zaměstnání nebo škole), anebo během dne a především při tréninku vydáte tolik energie, že byste museli sníst velmi mnoho jídla, abyste pokryli nutnou denní spotřebu všech živin a správně sestavených kalorií. V takovém případě přicházejí na řadu doplňky výživy pro sportovce, které se nejčastěji prodávají ve formě prášku, jenž rozmícháte ve vodě či v mléce a výsledkem je chutný a výživný nápoj. Jinou formou mohou být tyčinky, tablety anebo třeba gel.«« Bez výživy svaly neporostou Jak si vybrat doplňky stravy pro kulturistiku? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20204 (magazin-sport.cz#12)