Proteiny pro Fitness

Chystáte se začít pravidelně sportovat? Anebo už sportujete, ale výsledky nejsou takové, jaké jste očekávali? Pokud se věnujete posilování a chtěli byste podpořit růst svalové hmoty, vyzkoušejte proteinové nápoje.

Jak si vybrat doplňky stravy pro kulturistiku?

Doplňky stravy pro sportovce se řadí do několika kategorií. Záleží především na druhu vykonávaného sportu – někdo potřebuje získat energii pro vytrvalostní závod a pro toho je určen sacharidový nebo iontový nápoj. Pro hubnutí se zase hodí spalovače tuků. Pokud Vám, jakožto cvičenci věnujícímu se posilování, jde především o růst svalové hmoty, pro Vás jsou nejdůležitější proteinové nápoje anebo gainery.«« Kde získat dostatek proteinů? Proteinové nápoje podle obsahu bílkovin »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20204 (magazin-sport.cz#12)