Proteiny pro Fitness

Chystáte se začít pravidelně sportovat? Anebo už sportujete, ale výsledky nejsou takové, jaké jste očekávali? Pokud se věnujete posilování a chtěli byste podpořit růst svalové hmoty, vyzkoušejte proteinové nápoje.

Podle čeho vybírat proteinové nápoje?

Při výběru proteinových doplňků se dívejte nejen na obsah bílkovin, ale i na jejich zdroj. Obecně jsou hodnotnější a účinnější bílkoviny živočišné (syrovátka, vaječný bílek) než rostlinné (sója, pšenice aj.). Také způsob zpracování bílkovin je důležitý. Tím základním je koncentrát. O něco vyšší stravitelnosti dosahuje izolát. Na pomyslném vrcholu se pak nachází hydrolyzát rozštěpený na di a tri peptidy (ovšem nikoliv na oligo nebo poly peptidy, který již takovou hodnotu stravitelnosti neposkytuje).«« Proteinové nápoje podle obsahu bílkovin Diskuze, zkušenosti a recenze »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20204 (magazin-sport.cz#12)