Sportovní výživa

Při sportu je nezbytná úprava jídelníčku. Výživu je třeba naplánovat podle sportu, kterému se věnujete, podle toho, čeho chcete dosáhnout a podle četnosti tréningu. Důležité je i to, kdy s tréningem začínáte.

Sportovní výživa

Pro každého, kdo se pravidelně věnuje sportu, je důležité zvolit správnou sportovní výživu. U všech typů sportu dochází ke zvýšené spotřebě energie. Tu je nutné doplňovat. Zároveň se tukové tkáně přeměňují na svalovou hmotu. To je samozřejmě chtěný efekt, ale bohužel sebou nese i potřebu těla doplnit energii sladkostmi. To již samozřejmě chtěné není. Právě naopak. Abychom zabránili chuti na sladké, je nutné sestavení správné sportovní výživy na míru. Tu Vám sestaví odborníci. Sportovní dietolog, sportovní lékař nebo výživový poradce pro sportovní činnosti.«« Sportovní výživa Odlišnosti sportovní výživy »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20205 (magazin-sport.cz#29)