Jak vybrat trampolínu

Cvičit na trampolíně můžete také doma nebo na zahradě. Výběr trampolíny ovlivní velikost, bezpečnost, doplňky a také cena. Čtěte dále a zjistíte podle čeho vybrat trampolínu na cvičení.

Cvičení na trampolínách se stalo velmi oblíbenou sportovní aktivitou. A proč tomu tak je? Tento typ cvičení je nejen velmi zábavný, ale také se zde velmi dobře spalují přebytečná kila. Během 30 minut cvičení na trampolínách spálíte o 100 až 280 kalorií více, než u jiného typu cvičení. Mnohá fitness centra nabízí svým zákazníkům lekce cvičení na trampolínách. Trampolínu si však také můžete koupit domů a začít cvičit. Výhodou tohoto cvičení je, že nezatěžuje tělo tolik, jako je tomu u jiných sportovních aktivit. Během cvičení na trampolínách nedopadáte na tvrdou zem a tak je toto cvičení šetrné k Vašim kloubům a zádům. Nedochází zde k prudkým nárazům, které by zatěžovaly Vaše klouby. Cvičení na trampolínách posílí Váš imunitní a kardiovaskulární systém. Tento typ cvičení snižuje náchylnost k artritidě nebo postižení kloubů. Dále se zvyšuje odolnost těla, stabilita a koordinace. Cvičení na trampolínách je zábavné a pomůže vám odbourat stres.

Chcete si pořídit trampolínu domů? Pojďme se podívat, čím se řídit při jejím výběru.Jak vybrat trampolínu »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20213 (magazin-sport.cz#56)