Náhradní síť na trampolínu

Trampolína se stala v posledních letech oblíbeným cvičebním nástrojem pro širokou skupinu obyvatelstva. Děti je spíše berou jako zábavní atrakci, ale je skvělá na posílení zejména svalstva nohou. Náhradní síť je zde důležitá.

Trampolíny se v posledních letech staly velice oblíbeným nářadím při cvičení. A i když se zdá, že jde spíše o klasickou zábavní atrakci, než skutečný cvičící nástroj, není to až tak obecné. Když se to na trampolíně umí, vypadá to velice snadně, jenže kdo se odváží zprvu dělat k sobě nepřiměřené skoky a přemety, ten si může i šeredně ublížit. Zvláště, když nebude mít kolem trampolíny ochrannou** náhradní síť**.K čemu slouží náhradní síť na trampolínu? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20217 (magazin-sport.cz#60)