Trampolíny s ochranou sítí

Jaro je za dveřmi a s ním i častý pobyt venku, v přírodě či na zahradě. Mezi současný trend patří trampolína. Každé dítě touží po tom, mít na zahradě co nejvíce atrakcí, včetně trampolíny. Pro maximální bezpečnost doporučujeme trampolínu s ochrannou sítí.

Na co se při koupi trampolíny zaměřit?

Výběr trampolíny podřiďte účelu, pro jaký budete trampolínu pořizovat. Jiné kvality by měly splňovat trampolíny, které pořizujete na zahradu pro občasné skákání členů rodiny, jiné pro vrcholovou gymnastiku. Vzhledem k tomu, že se nejčastěji pořizují trampolíny pro rekreační účely, budeme se věnovat jejich výběru. Vybírejte dle toho, zda má trampolína sloužit k vnitřnímu nebo venkovnímu užití, případně, zda ji budete přenášet zvenku dovnitř a opačně. U venkovních trampolín byste měli dbát na více bezpečnostních doplňků. Venkovní trampolíny bývají těžší a spíše se pořizují ve větších rozměrech, než trampolíny určené do dětských pokojíčků, dětských kaváren, apod. Vybírat dále můžete dle toho, zda bude trampolína postavená na povrchu, nebo bude zapuštěná přímo do země. Pokud se rozhodnete pro** zapouštěnou trampolínu,** pak tak činíte zřejmě proto, že taková trampolína nebude narušovat vzhled zahrady a nebude ani vyžadovat montáž bezpečnostní sítě. Jestliže máte malé děti, vždy je lepší pořizovat trampolínu s ochrannou sítí, díky které se dítě cítí bezpečně a lépe si skákání na ní užije.«« Jakou trampolínu s ochrannou sítí koupit? Jaké jsou rozměry trampolíny s ochrannou sítí »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20211 (magazin-sport.cz#21)