Trampolíny s ochranou sítí

Jaro je za dveřmi a s ním i častý pobyt venku, v přírodě či na zahradě. Mezi současný trend patří trampolína. Každé dítě touží po tom, mít na zahradě co nejvíce atrakcí, včetně trampolíny. Pro maximální bezpečnost doporučujeme trampolínu s ochrannou sítí.

Jaké jsou rozměry trampolíny s ochrannou sítí

Trampolíny s ochrannou sítí se vyrábí v mnoha různých rozměrech i tvarech. Pořídit můžete trampolíny kulaté, ale také čtvercové nebo obdélníkové. Koupit můžete trampolínu od průměru pod jeden metr až po trampolínu, která disponuje průměrem přes 4 metry. Při výběru velikosti trampolíny myslete na to, že prostor, který je určen pro skákání, je v konečné fázi o něco menší, než jsou skutečné rozměry. Tento prostor je totiž zmenšen o pružiny, sítě, ochranné kryty a další části trampolíny. Při koupi trampolíny o rozměru jeden metr však musíte počítat s tím, že více než jeden člověk se na ni nevleze. Při umístění trampolíny dbejte na to, aby kolem obvodu trampolíny zůstal** volný prostor** minimálně jednoho metru.«« Na co se při koupi trampolíny zaměřit? Nutnost ochranné sítě u trampolíny »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20211 (magazin-sport.cz#21)