Flyboard - Hradec Králové

Máte rádi adrenalinové sporty? Nebojíte se vody a láká Vás možnost vznášet se? Chcete vyzkoušet něco úplně nového a zcela ojedinělého? Pak Vás určitě zaujme flyboarding, aneb létání nad vodou pomocí vodních trysek.

Co je to flyboard?

Flyboarding je poměrně nový adrenalinový sport, který teprve před několika lety objevil a v podstatě stvořil Frank Zapata, Francouz z města Marseille. Při flyboardingu se používá přístroj zvaný flyboard. Hlavní hnací silou jsou vodní trysky, pomocí nichž se můžete vznášet nad vodou a předvádět nejrůznější kejkle. Hlavní, velmi silné vodní trysky, které Vám umožní doslova létat, jsou připevněny k nohám a o něco slabší trysky, jimiž se ovládá směr letu, se připevňují k rukám.«« Flyboard Flyboarding »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20220 (magazin-sport.cz#88)