Flyboard - Hradec Králové

Máte rádi adrenalinové sporty? Nebojíte se vody a láká Vás možnost vznášet se? Chcete vyzkoušet něco úplně nového a zcela ojedinělého? Pak Vás určitě zaujme flyboarding, aneb létání nad vodou pomocí vodních trysek.

Co přináší létání na flyboardu?

Některé adrenalinové zážitky poskytují spoustu vzrušení, ale nemáte možnost nijak ovládat to, co zažijete, kupříkladu takový bungee jumping. Na rozdíl od něj umožňuje flyboarding volnost pohybu, neboť jste to Vy, kdo ovládá svůj let a své pohyby ve vzduchu.

Na flyboardingu je fascinující pocit beztíže, který se podobá tomu, co zažívají astronauti na palubě kosmické lodi. Jakmile Vás vodní trysky vynesou do výšky, která může být podle Vašich vlastních preferencí od několika centimetrů nad vodní hladinou až do devíti metrů, dostaví se úžasný pocit lehkosti a levitace ve vzduchu. Nebudete přitom potřebovat sílu, protože zdvih zajišťuje vodní tryska.

Další jedinečný pocit přináší výška, kterou dosáhnete velmi bezprostředně po zapnutí vodních trysek. Ač není výška nijak závratná, hlavně zpočátku se může zdát mnohem vyšší a přináší tak jedinečný rozhled a zážitek, který dole na zemi určitě nepoznáte.

To, proč je flyboarding tak oblíbený a jedinečný, je především naprostá svoboda pohybu, kterou nemůžete zažít nikde jinde. Jakmile se naučíte s flyboard ovládat, můžete létat v jakémkoli směru, výšce a při různých rychlostech, což umožňuje důmyslný a snadno ovladatelný systém vodních trysek. I proto je flyboarding pojmenován po mouše (anglicky se moucha řekně „fly“)«« Flyboarding Je flyboarding bezpečný? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20220 (magazin-sport.cz#88)