Flyboard - Hradec Králové

Máte rádi adrenalinové sporty? Nebojíte se vody a láká Vás možnost vznášet se? Chcete vyzkoušet něco úplně nového a zcela ojedinělého? Pak Vás určitě zaujme flyboarding, aneb létání nad vodou pomocí vodních trysek.

Je flyboarding bezpečný?

Při flyboardingu se pohybujete několik metrů nad vodou. Můžete se držet nízko anebo třeba až při horní hranici devíti metrů. Pokud se naučíte flyboard ovládat, což jde obvykle poměrně snadno a rychle, žádné pády nehrozí. Začátečníkům se přeci jen může stát, že zpočátku spadnou do vody. To ale vůbec nevadí. Je jedno, zda během flyboardingu spadnete z výšky několika centimetrů anebo devíti metrů, přesto nebudete padat rychlostí vyšší než 10 kilometrů za hodinu, neboť rychlost pádu výrazně zpomaluje odpor hadice.

Při flyboardingu je samozřejmostí plovací vesta, helma, neoprenový oblek a případně další ochranné pomůcky. Na blízku je také zkušený instruktor, který u Vás bude v případě potřeby v okamžiku a pomůže Vám, kdybyste se náhodou dostali do nesnází. Flyboarding tak nabízí velmi bezpečný zážitek, byť jde o adrenalinový sport.

Flyboarding se provozuje nad hlubokou vodou a v dostatečné vzdálenosti od břehu a jednotky pohonu.«« Co přináší létání na flyboardu? Má flyboarding nějaká omezení? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20220 (magazin-sport.cz#88)