Flyboard - Hradec Králové

Máte rádi adrenalinové sporty? Nebojíte se vody a láká Vás možnost vznášet se? Chcete vyzkoušet něco úplně nového a zcela ojedinělého? Pak Vás určitě zaujme flyboarding, aneb létání nad vodou pomocí vodních trysek.

Za jak dlouho se naučíte na flyboardu létat?

Flyboard není stroj složitý na ovládání a proto flyboarding není složitý sport, který by bylo třeba se dlouze učit. Mezi jednotlivými zájemci o flyboarding se mohou objevit rozdíly ve schopnostech naučit se flyboard ovládat. Někomu se to podaří již za pár minut, jiný bude potřebovat třeba i půl hodiny či déle. Jak rychle se na flyboardu naučíte létat, závisí na Vaší ochotě přijmout, využít v praxi, rady instruktora, na koordinaci pohybů a schopnosti udržet rovnováhu a do určité míry také na odvaze – nesmíte se bát vyzkoušet novou věc, pustit se do toho a také se nevzdávat, pokud se Vám zpočátku nebude dařit létat dle Vašich představ.

Flyboarding přináší fantastický zážitek již na první pokus a zpočátku nemusíte ani zcela opustit vodu, aby jste zažili něco úžasného. Brzy se ale určitě osmělíte a poletíte výš a výš a možná se naučíte provádět i salta.«« Vyžaduje flyboarding sílu? Může být flyboard provozován na moři? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20220 (magazin-sport.cz#88)