Kiting

Lákají Vás extrémní sporty? Máte rádi rychlost, vítr a vodu? Co takhle vyzkoušet si jízdu po vodě na prknu a být při tom tažen obřím drakem? A ještě k tomu si užívat i několika metrové skoky?

Co je potřeba ke kitingu?

K vodnímu kitingu potřebujete speciální vodní prkno, které se příliš neliší od surfu, ale má drobné odlišnosti ve tvaru a jinak řešený úchyt nohou. K pozemnímu kitingu je nutný speciální kvalitní skate s kolečky anebo vhodná a stabilní tříkolka. Ke snowkitingu si také můžete pořídit speciální typ snowboardu, ale není to zcela nutné. Začátečníci si mohou snowkiting klidně vyzkoušet na svém běžném snowboardu nebo na lyžích a teprve pak se po čase, pokud je sport chytne, se rozhodnout zda si speciální prkno pořídí, anebo vystačí s běžným snowboardem.«« Co je to kiting? Drak na kiting – kite »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20219 (magazin-sport.cz#16)


Další části tohoto článku


Dále by Vás mohlo zajímat